پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین یکی از مهم ترین و بهترین منابع تامین کننده پروتئین و اسید امینه در رژیم غذایی دام و طیور می‌باشد و نقش مهمی را در تهیه غذای آبزیان و حیوانات خانگی ایفا می‌کند. بدون شک تمام حیوانات به مقادیر معینی از مواد مغذی نیاز دارند که اگر به حد کافی و متعادل دریافت نکنند، در وضعیت نامناسب تغذیه ای قرار خواهند گرفت. در چنین وضعیتی، بازدهی تولید و سلامت آنها دچار اختلال می‌شود. هرگاه اختلالات تغذیه ای شدید باشد، ممکن است حتی به مرگ دام و طیور و آبزیان منجر شود.

براي ايجاد شرايط بهره برداري اقتصادي از واحدهاي مرغداري و دامداری ها و نیز مزارع پرورش و آبزیان بايد مجموعه اي از مواد كه در يك نوع غذاي خاص به تنهايي گرد هم نمی آيند با هم مخلوط و آسياب نمود. اين تركيب خوراكی را تشكيل می‌دهد كه متشكل از مجموعه مواد غذايی است كه قادر است همه عناصر و مواد ضروری بدن دام و طیور و نیز آبزیان را در حد نياز آنها برطرف كند. بطور کل جهت تامین پروتئین مورد نیاز بدن دام و طیور و آبزیان از منابع مختلف گیاهی و حیوانی و غیره استفاده می‌شود. اما پودر ماهی در میان این منابع غنی تر است ، چرا که مقدار بسیار زیادی میتونین، لیزین، کلسیم و فسفر قابل مصرف دارد و مقدار پروتئین آن بین 50 تا 60 است و انرژی پروتئین به نسبت چربی موجود در آن متغیر است.

جدول آنالیز پودر ماهی ساردین

پودر ماهی ساردین

خرید پودر ماهی ساردین

ایران متو ، مرجع فرآوری پودر ماهی و تولید پودر ماهی ساردین ، یکی از بهترین منابع برای فروش عمده پودر ماهی صادراتی درجه یک و با کیفیت در جنوب کشور بوده و هم اکنون آماده همکاری با تمام شرکت ها و کارخانه های تولید خوراک دام و طیور و نیز غذای ماهی و میگو می‌باشد.